Техніка

  Claas — виробник сільськогосподарської техніки, компанія заснована в 1913 році, базується в Харзевінкеле, Німеччина.
  Асортимент продукції включає в себе зернозбиральні комбайни, кормозбиральні комбайни, прес-підбирачі, косарки, граблі, трактори, сінозворушувачі і іншого лісозаготівельної техніки. Claas вважається найбільшим виробником комбайнів в світі, виготовивши свою 450,000-ну машину в 2013 році.

Планування і активна діяльність, як інструменти компанії Стара, відображаються на сільськогосподарських машинах застосуванням новітніх технологій і залученням нових сегментів ринку.

Діяльність компанії Стара поширилася повсій національній території, а також по п’яти континентах, техніка експортується в більш ніж 35 Країн. Інвестиції компанії Стара спрямовані не тільки на підвищення якості та маневреності виробництва, а також на трудові кадри, забезпечуючи навчання і можливості для професійного росту своїх співробітників.

Amazonen-Werke (відома також як Amazone) — німецька компанія, виробник сільськогосподарської та комунальної техніки. Головний завод підприємства, заснованого в 1883 році році Генріхом Драйера, розташований в Хасберген-Гаст, Поблизу Оснабрюка, в Нижній Саксонії.

Amazone виробляє широкий спектр сільгоспмашин, в тому числі розподільники добрив, обприскувачі, сівалки, грунтообробні знаряддя. Для сільськогосподарської техніки використовується помаранчевий логотип, а самі машини і інструменти пофарбовані в зелений і оранжевий колір. Для комунальної техніки використовується зелений логотип, а самі вироби — світло-зелені.

Grimme — заснована в місті Дамм, Німеччина в 1861 році. Займається сільськогосподарської технікою в області вирощування картоплі, буряка і  інших овочів. Компанія з Нижньої Саксонії є одним зі світових лідерів в області технології вирощування картоплі.

ПАТ «Бердянські жниварки» — відомий виробник сільгосптехніки. Завод є промисловим майданчиком, що постійно розвивається, для чого задіяні кращі інженери. «Бердянські жниварки» запустили нову лінійку сільгоспобладнання преміум-класу під торговою маркою «JOHN GREAVES», таку назву лінійка отримала не випадково: таким чином, підприємство віддає данину поваги засновникові заводу і підкреслює європейську якість нової продукції, яка виробляється з дотриманням всіх норм і стандартів Європи і країн СНД.

Жатки для сої

Жатки для соняшника

Жатки для кукурудзи

Техніка для пересаджування дерев