Розпилювачі для систем обприскування

Розпилювачі РОса – це високоякісне розпилення з примусовим осаджуванням краплин повітрям, яке всмоктує факел завдяки розрідженню. Конічна форма факелу та радіальна складова руху краплини створюють найкращі умови до проникнення в густу рослинність і обприскування листків знизу. Гарантоване осаджування понад 200 краплин/см2, забезпечує максимальну біологічну ефективність обприскування з витратою робочої рідини 50 — 75 л/га та зі зменшеною ВДВІЧІ (від рекомендованої) нормою внесення пестицидів! Індивідуальні фільтри перед розпилювачами РОса не потрібні. Сітка фільтра перед насосом 365 мкм (50 mesh) для розпилювачів 015, 03, 05 та 229 мкм (80 mes) для розпилювачів 0050, 0075 та 01 гарантує їх роботу без відмов через засмічення. Строк служби розпилювача РОса становить понад 7000 годин! ВСЕ ЦЕ ПЕРЕВІРЕНО ЧАСОМ!

Розпилювачі TEEJET мають величезний вплив на врожайність, здоров’я рослин, ефективність боротьби з шкідниками і, звичайно ж, на рентабельність.
Незважаючи на свій малий розмір, розпилювачі це високоточний елемент обприскувача, сконструйовані найсильнішими інженерами, і призначені для конкретних видів обробок. Саме тому важливо використовувати тільки ті розпилювачі, які відповідають саме вашим потребам.