Шини, диски та здвоєні колеса

TITAN – американська компанія, яка почала свою діяльність більше ніж 100 років тому. Titan є провідним світовим постачальником шин, коліс, збірних виробів та елементів ходової частини, для сільського господарства, будівництва, лісового господарства та гірничодобувної промисловості. Так як Titan розробляє, тестує, проектує свої товари, ця компанія вже зарекомендувала себе як виробник якісного, міцного та витривалого продукту!

Goodyear – американська компанія, найбільший виробник шин.
Компанія Goodyear зобов’язана своїм ім’ям Чарльзу Гудієру – винахіднику процесу вулканізації. Goodyear була заснована братами Чарльзом і Френком Зейберлінг в 1898 р. Заводи компанії Goodyear розташовані в багатьох країнах світу. Сьогодні Goodyear – найбільша в світі шинна компанія, з присутністю на шести континентах, що виробляє шини з використанням сучасних технологічних розробок і новітніх матеріалів.

Grasdorf Wennekamp GmbH (Грасдорф) є одним з найбільших європейських виробників спеціальних коліс для сільськогосподарської, портової, спеціалізованої та будівельної техніки, систем для тракторів, комбайнів, автокранів, збиральних машин та іншої техніки. Свою історію компанія почала 1981 року. На сьогоднішній день компанія співпрацює з багатьма підприємствами і фірмами, відкриває свої представництва на території Європи.